24. Eesti Meistrivõistlused talikrossis Elvas

10.veebruaril 2018 korraldasid Elva Jalgrattaklubi Velorõõm ja Elva Spordiliit kus mujal, kui Elvas Caspar Austa eestvedamisel Eesti MV talikrossis. Ka korraldajatel oli rõõm tõdeda, et nii häid tingimusi talikrossi korraldamiseks pole just viimasel ajal tihti esinenud. Maad kattis lumevaip ja külmakraade oli täpselt parasjagu. Hoolimata külmale sai sõidul jala rohkem kui soojaks, lihvida võis driftimis oskuseid ja muid elemente, mida suvisel rajal ei õnnestu jäljendada.

Eesti MV talikrossis meesjuuniorite esikolmik. Foto: Agnes Pajur.

Porter Racing noortest parima sõidu tegi Rait Ärm, kes jäi vanuseklassi tugevaimale Markus Pajurile alla 18 sekundiga ja pälvis Eesti MV talikrossi meesjuunioride klassis hõbemedali! Õnnitlused Raidile! Samas vanuseklassis tegi kaasa ka Rando Marten Evendi, kes sai lõpuprotokolli 13. koha.

Silvia lumel. Foto: Agnes Pajur

Viimasel hetkel osaleda otsustanud Silvia Türkson pedaalis N16 klassis ennast neljandaks. M16 klassis avastas Henry Grünberg ennast üllatuslikult 24. kohalt.

Suurepärased tingimused talikrossi korraldamiseks. Õrn lumekiht ja -4 kraadi. Foto: Agnes Pajur

Rait

See oli minu hooaja teine võistlus. Esimene võistlus oli Talikrossi esimene etapp, kus tulin teisele kohale, mis tagas hea stardipositsiooni Meistrivõistlustel. Meistrivõistlustel läksin starti kindla esikolmiku mõttega. Kahjuks oli sõit koos seenjoritega, mille tõttu sai minu põhikonkurent Markus Pajur esimesel tõusul kerge vahe sisse, mida oli hiljem väga raake tagasi võtta. Üldiselt oli sõidu ajal vorm väga hea ning jalas jõudu jätkus. Lõpetasin sõidu kindla teise kohaga Eesti Maastikukoondise sõitjate Markus Pajur’i (1.koht) ning Joosep Mesi (3.koht) vahel.

Soovime noortele kena algavat hooaega!

Pilte saab uudistada Agnes Pajuri galeriis.

Spordiklubi Porter Racing

© 2002 – 2024

annan.teada@porterracing.ee

a/a EE182200221022202445

Spordiklubi Porter Racing

© 2002 – 2024

annan.teada@porterracing.ee

a/a EE182200221022202445