5. Saku Trail Run joosti suvises soojuses

5. korda Saku metsas toimunud maastikujooksu  Saku Trail Run 16 km põhidistantsi võitis meeste arvestuses Ahto Tatter Spartast ajaga 1:05.36. Talle järgnesid Norma OK esindaja Tanel Kannel ajaga 1:06.51 ja kolmanda ületas lõpujoone Andres Bauvald. Ahto Tatter saabus esimeselt 8 km ringilt 30 sekundilise eduga järgmiste ees ja suutis teisel vahet veelgi kasvatada rohkem kui minuti võrra.
Meeste 8 km klassis läks võit samuti Sparta klubi esindajale Joel Puulmannile, kes edestas 49 sekundiga Mart Kivi Jooksupartnerist ning kolmanda koha jooksis välja Triathlon Estonia esindaja Aare Kesamaa. Joel Puulmann jõudis finishisse koos klubikaaslase Ahto Tatteriga, kes aga suundus edasi veel ühele ringile.
Naiste 16 km distantsil oli sarnaselt eelmisele aastale teistest üle Liliana Torn Täppsportlaste klubist, kes edestas teisele kohale jooksnud Margit Mälterit (Sparta) rohkem kui 6 minutiga. Kolmanda koha saavutas Edit Kannel Norma OK-st.
Naiste 8 km distantsil kuulusid esikolmikusse Liina Kesamaa (Triathlon Estonia), Kaire Koik (Porter Racing) ja Viktoria Kütt.
Noormeeste 8 km distantsi võitis jooksu 5 aastase ajaloo jooksul juba 4. korda Kert Kask (Sparta) ajaga 33:28. Talle järgnes Saku Sportingu esindaja Ranno Kannel.
Neiude 8 km distantsi võitis Marleen Kesamaa (Triathlon Estonia) ajaga 47:49.
Päikesepaistel ja 17 soojakraadiga toimunud jooksul said tulemuse kirja 51 jooksjat. Järgmine Saku Trail Run toimub 5. mail 2019