“Jazzis ainult tüdrukud!”

Meie väikestesse näppudesse sobisid kuulid suurusega 9-12

Eesti vanima amatöörrattaklubi maskuliinsesse koosseisu kuulub 10+ naist kel on Facebookis ka oma sisekommuun ehk “naistekas”. Selline eraldatus  kindlasti ei õõnesta klubi alustalasid, vaid pigem tugevdab kambavaimu, sest naised peavad aegajalt lihtsalt omaette “rääkima”. Kreemireklaamist tuntud slogani “sobib mõlemale, aga mõeldud siiski naistele” vaimus toimus 11. märtsil klubi naiste hooaja mittesportlik avamine. Sportlik avamine oli toimunud mõned päevad varem, kui ühiselt pandi rattad koos veerema.
Siiski-siiski tegime alustuseks kolmeraundilise bowlinguturniiri ning mäng käis lihtsalt võidu peale.  Loos jagas naised kaheks tiimiks ning napilt-napilt tulemusega 819:803 võitis “Racing” (Liis, Monika ja Kärt) “Porter” (Avely, Kristiina ja Kaire) ees. Individuaalselt võitis ülekaalukalt see naine kes eriti ei oska suusatada. Kellel ei vea suusatamises, sellel veab bowlingus.

Porter Racing naiste "Get together" happening vasakult: Liis, Avely, Monsa, Kristiina, Kärt, Kaire

Meeleolukas õhtu sai mõnusa jätku ühisel õhtusöögil restoranis “Platz”. Alustuseks organiseerimise restoranis lauad ringi, palusime ettekandjal kahe erineva mobiiltelefoniga meid pidistada ning seejärel lubasime personali meid teenindama. Pearoa valikul meie leidlikkus kadus ning nii kergendasime koka tööd kuna pooled naised valisid menüüst toidu nimega “Mulle sama”.
Teemade ring oli lai ning taaskord pidime tõdema, et naised on kõvad detailide maailmas ja kahe tunni sisse mahtus nii sporti kui ka poliitikat. Võtsime läbi võistluskalendri (kes, kuhu, milleks?), laulu- ja tantsupeo, 21. sajandi tehnikamaailma uued suunad ja põletavad probleemid. Turismiteemadel rääkisime sellest, et kuhu lennata kui meilgi peaks oma Ukraina korduma ning et kõikidele ei jätku ilmselt lennukohti..

..Huh..kuid mis kõige tähtsam- meil oli väga lõbus ja leppisime kokku, et sellised kokkusaamised peavad jätkuma. Ühistrennis näeme:)

Porteri naised soovivad kõigile ilusat kevade algust!

 

Spordiklubi Porter Racing

© 2002 – 2024

annan.teada@porterracing.ee

a/a EE182200221022202445

Spordiklubi Porter Racing

© 2002 – 2024

annan.teada@porterracing.ee

a/a EE182200221022202445