Marimetsa Kapp – Hiiumaa

Võiks öelda nii, et eelmisel nädalavahetusel kontrollis Porter Racing kogu Hiiumaad. Ratturite vaatevinklist vaadatuna muidugi. Pühapäeval, mil suvi tegi veel tõenäoliselt viimaseid pingutusi kütta õhk saare kohal kuumaks, liikus Hiiumaa põhjatipus asuva Tahkuna poolsaare poole pea 30 klubiliiget. Suurem osa neist läbis reedel alanud iga-aastast klubi  rattamatka, kuid väike osa seltskonnast, kellele saabus ka abijõudu mandrilt, leidis üles tee Randmäe puhketalu platsile Hiiumaa rattamaratoni starti. Ja peab ütlema, et see väike seltskond tegi ära suure töö, naastes mandrile 6 esikoha ja peotäie muude poodiumikohtadega!

Kõige kiiremad omas vanuseklassis olid Henry Grünberg, Rait Ärm, Silvia Türkson, Kristiina Kõll-Grünberg, Marian Punane. Esikoht kuulus meie klubile ka naiskondade arvestuses. Tublisse naistetiimi kuulusid Marian Punane, Kristi Evendi, Kristiina Kõll-Grünberg, Helin Toom ja Reili Kaibald.
Poodiumi teisele astmele omas vanuseklassis said astuda Cristofer Ader, Toomas Türkson ja Mariangela Boitšuk. Ja poodiumi kolmandale astmele astus M16 vanuseklassis Rando Marten Evendi. Tublit sõitu tegid ka Richard Ader ja Ann-Mari Servet, kes mõlemad omas vanuseklassis napilt poodumilt välja jäid ja lisasid oma kontole 4. koha punktid.
Marimetsa Kapp ei ole kaugeltki veel läbi, sõita on jäänud veel 3 etappi ning juba sel pühapäeval jätkub sari Matsalus.

DSC_1947
Kõik fotod: Agnes Pajur

Spordiklubi Porter Racing

© 2002 – 2024

annan.teada@porterracing.ee

a/a EE182200221022202445

Spordiklubi Porter Racing

© 2002 – 2024

annan.teada@porterracing.ee

a/a EE182200221022202445