KELLELE?
Nooremad rattasõbrad – tüdrukud ja poisid vanuses 7-9 aastat;
Vanemad rattasõbrad – tüdrukud ja poisid vanuses 10-12 aastat.
KUS?
Kohtumispaigaks  terviseradade alguses, suusamaja juures. Sõidame nii  Saku valla kergliiklusteedel kui ka rabametsa radadel. Lisaks otsime väljakutseid Männiku liivastelt radadelt ja Hiiu kaevikutest, naudime loodust Pääsküla rabas jms.
MILLAL?
II GRUPP (9-10 a edasijõudnud) nov-märts -Avely E välitrenn 17.30-18.30 K ujumine 17.30-18.30 N ÜKE saalis 18.30-19.30

III GRUPP (7-8 a algajad) nov-märts -Avely E välitrenn 17.30-18.30 T ÜKE saalis 18.30-19.30 N ujumine 17.30-18.30
MIKS?
Oleme oma tervisest hoolivad ja sportlikud noored, kellele meeldib üle kõige rattaga sõita ja oma oskusi proovile panna võistlustel. Tahame juurde saada teadmisi ja oskusi jalgrattaspordist.
TRENNIDES…
… vastavalt eale on kombineeritud mänguline aeroobne treening ratta spetsiifiliste oskuste omandamisega. Kasutame ka teiste spordialade harjutusi ja liikumist. Vaheldust toome näiteks ujumise, matkamise, suusatamise, jooksmise ja pallimängudega jms. Eelisarendame liigutuslikku loovust, liigeste liikuvust, koordinatsiooni, tasakaalu, kiirust. Pöörame tähelepanu tervislikule toitumisele.
KUI RATTAGA EI SÕIDA
Trennid toimuvad aastaringselt. Kui ilmad sügisel väga vihmaseks kisuvad trennime saalis ja ujume. Kui lumevaip maad katab, suusatame.
VABAL  AJAL
Koolivaheaegadel toimuvad ühised väljasõidud ja  matkad, laagrid. Oleme käinud kinos, bowlingus, matkamas Metsanurmes, suusamatkal jms. Ootame pikisilmi juba järgmisi üritusi.
TREENER
Noortega tegeleb Avely Riiel, kes omab jalgrattaspordi treeneri kvalifikatsiooni EKR4 kategooriat. Võta ühendust avely@porterracing.ee või telefonil 56491966.

KUIDAS LIITUDA?
Sportlikud tüdrukud ja poisid on treeningutesse ikka oodatud. Esmalt saada nimi, vanus  treenerile avely@porterracing.ee ja lepi tutvumine kokku.
Nael kummi!