Porter Racing 2017 spordisündmused

Kevad on ametlikult välja kuulutatud ja aprilli kuu jagu on veel jäänud kuniks on võimalik Saku rabametsas end erinevatel aladel proovile panna nii suurtel kui väikestel. 2017. aastal alustame taaskord rohkearvulist, tervelt kaheksa erineva tervisespordisündmusega – hooaega.

Kõik meie korraldatavad spordisündmused lähtuvad eesmärgist tuua tervisespordi juurde eelkõige noori ja innustada ka täiskasvanuid rohkem liikuma! Oluline on välja tuua, et kõikidel üritustel saavad kuni 18-aastased noored (ka) osaleda tasuta!

6. mail on maastikurattasõbrad oodatud Eesti pikima traditsiooniga maastikurataste kestvussõidule Saku 100. Kuigi täisdistants on 100 km, mis läbitakse 6 ringiga, on sündmuse moto läbi aegade olnud: „Sõida palju jaksad!“. Tulemuse ja koha saavad protokolli kõik vähemalt 1 ringi läbinud osalejad. Sõit toimub Saku rabametsas, kasutades ära aastate jooksul arendatud tihedat rajavõrgustikku. Trass on tehniline, oskusi ning füüsist proovile panev.

6. mail alustab juba kuuendat hooaega ka Porter Racing Laste rattasari. Tegu on 4-osalise minisarjaga kuni 14-aastastele. Sarja eesmärk on tuua noored tervisliku liikumise ja rattaspordi juurde. Sõidud toimuvad nii ühis- kui ka eraldistardist erinevatel radadel Saku lähiümbruses. I etapp toimub paralleelselt Saku 100-ga Saku rabametsas. Järgnevad etapid leiavad aset 1. juunil, 24. augustil ja 14. septembril. Iga etapi läbijale on väike meene! Kõikidel etappidel osalejad saavad viimasel etapil ka eripreemia!

7. mail toimub Saku Trail Run maastikujooks, mis on mõeldud neile, kel meeldib joosta mitmekesises metsakeskkonnas –  seni vaid rattasündmusel kasutuses olnud tehnilistel Saku raba- ja metsaradadel väljaspool enim kasutatavaid terviseradu. Täisdistants on orienteeruvalt 16 km ja võimalik on valida ka poole lühem trass.

20. septembril toimub taaskord Saku terviseradadele Eesti populaarseima maastikurattakrossisarja Škoda Kolmapäevakud finaaletapp ja pidulik lõpetamine. Kolmapäevakute eesmärgiks on maastikurattasõidu kui võistlusspordi tutvustamine. Oodatud on kõik jalgrattahuvilised, eriti aga sporditee alguses olevad noored. Kolmapäevakud toimuvad nädala sees peale tööpäeva lõppu vabalt valitud ajal eraldistardist (va finaaletapp).

7. oktoobril toimub heategevuslik spordisündmus Rahvusvaheline maastikurattapäev lastele. Rahvusvahelise Maastikuratta Assotsiatsiooni (IMBA) poolt 13 aastat tagasi ellu kutsutud sündmuse eesmärk on  kutsuda üles lapsevanemaid ja spordiaktiviste viima lapsi loodusesse maastikurattaga sõitma. Maastikurattapäev lastele on sportlik meelelahutus ette valmistatud rajal koos põnevate takistustega ja rattavalitsemist arendavate ülesannetega.

Lisainfo Porter Racing FB lehel ja www.porterracing.ee.

Kutsume kõiki liikuma!

Priit Grünberg

Spordiklubi Porter Racing

© 2002 – 2024

annan.teada@porterracing.ee

a/a EE182200221022202445

Spordiklubi Porter Racing

© 2002 – 2024

annan.teada@porterracing.ee

a/a EE182200221022202445