Porter Racing Laste rattasari 2016 II etapp

Saku vanal terviserada seostub paljudele Porter Racing asutajaliikmetele kohana, kus lapsepõlves rattaga sõitma õpiti ja veel enne aastatuhande vahetumist esimesed MTB oskused omandati.

2. juunil lõid vana lasketiiru singlid särama, kui metsa oli Laste rattasarja teise etapi raames külastamas suur hulk väikseid maaastikurattasõpru, kelle silmis sära, jalgades soov sõita, kõrval sõbrad kellega läbielatut jagada ja selja taga toetavad vanemad. Tegu on küll laste rattasarjaga, kuid kui tähelepanelikult pildigaleriid vaadata, siis leiab osalejate silmist sageli ülimat keskendumist ja 110% panustamist sooritusse. Loodame, et selline sundimatu entusiasm säilib pikkadeks aastateks.

Alustades nooreimatest Lapsed 8 klassist, näitasid 26 osaleja seas kiireimat minekut Marten Konga (Porter Racing), Kristo Õruste (Porter Racing) ja Berit Grünberg (Porter Racing).
Lapsed 9-10 vanuseklassis, kes sõitsid juba tehnilisemal pikemal rajal, oli 14 osaleja seas tugevaim Gert Grünberg (Porter Racing) ja talle järgnes napi vahega Iris Abram (Porter Racing), kolmas oli Mariann Koik (Porter Racing).

Lapsed 10-12 vanuseklassis, kus joonel 6 osalejat, kuid kiirused juba tõsisemad ja ringi jagu sõita rohkem, näitas teistele kandasid Kristofer Märtson (CFC). Järgnesid Christofer Ader (Porter Racing) ja Ranno Kannel (Porter Racing).

Lapsed 13-14 vanuseklassis oli samuti üksteisest mõõtu võtmas kuus osalejat. Selles vanuseklassis tuli läbida kolm tehnilist ringi ja võitja Henry Grünbergi (Porter Racing) keskmine kiirus sealjuures on muljetavaldav 17,4 km/h. Poiste eest napsas teise koha Laura Tormet (Porter Racing) ja kolmanda aja võitles välja Markus Välja (Välja team).

Kokku oli stardis 50 osalejat ja raja ääres vähemalt samapalju täiskasvanuid kaasa elamas, kaasa jooksmas/sõitmas ja õpetussõnu jagamas. Nii sünnivadki sportlikud peretraditsioonid ja tervist hindavad inimesed.

Soovime kõikidele lastele head suvepuhkust! Ärge unustage oma head sõpra – ratast!
25 Augustil ootame Teid taas Porter Racing Laste Rattasari III etapile!

Esialgsed tulemused siin

Pildid siin

Spordiklubi Porter Racing

© 2002 – 2024

annan.teada@porterracing.ee

a/a EE182200221022202445

Spordiklubi Porter Racing

© 2002 – 2024

annan.teada@porterracing.ee

a/a EE182200221022202445