Porter vs Singel naistekas

Avely tuli
Avely-selle õhtu täht

UNITED COLORS OF PORTER and SINGEL!

Porteri ja Singli naised on  rattaradadel kohtunud korduvalt ning kord on Vestmann peal ja Piibeleht all ja siis jälle vastupidi.
Singli tüdrukud tunduvad täitsa toredad ning metsas on juttu alati kauemaks jätkunud, mis viis mõttele korraldada üks mõnus kohtumine väljaspool juurikaid, sildu ja soppa.
Nii kiiresti kui seekord ei ole me kunagi jõudnud ürituse kuupäeva osas kokkuleppele.
23 september sündis Tallinn-Narva rongis meie sellesuvise rattatuuri hommikul ning koheselt sai kinnas visatud ka Singlikatele.
Kuupäev sobis ning jäi veel kuu aega mõnusat ootamist ja pisikesi ettevalmistusi.

Kellel ei vea rattasõidus, sellel veab bowlingus??
Seltskondlikule koosviibimisele tulid ka need keda muidu rattarajal tihti ei kohta. Väikeste kadudega tuli kokku 16 naist, mis on päris uskumatu number..Saabudes ei olnud mingit pikka tutvumisvooru, jäi mulje nagu oleksime korduvalt koos chillinud. Katkematu jutuvada summutas ka Kuulsaali igikestvad tehnilised probleemid. Väike loterii-allegrii jagas naised kolme raja peale ning võistlus toimus teamide vahel “Parim voor läheb arvesse”. Enne seda veel kohustuslikud klassipildid, sünnipäevalapse õnnitlemine, väikesed dringid jne.

Absolutely fabulous! Porter Racing & Jõelähtme Singel

Üks õige üritus peab lõppema ikka ühise laua taga istumisega. Algavale sügisele kohaselt sulgevad restoranid uksed varakult ning  nii olime ettenägelikult praed ära tellinud. Sportlaste seas ei ole allergikuid, gluteenikuid  või keda iganes ning seega oli toidulaud väga üksluine-kõik sõid üksmeelselt kana :D. Toimetamist vajas veel üks tähtis protseduur: punktide kokkulugemine ehk milleks sai algselt ka seltskond kokku kutsutud. Arvutasime ja käänasime numbreid igatepidi, kuid Porter võitis  esimese ajaloolise sõpruskohtumise. Kinda viskaja ehk Porter oli välja pannud eriauhinna Singlikate kõige paremale kuuliveeretajale, aplauside saatel ulatati parimale singlikale Porteri klaas ja buff.

Järgmine kohtumine toimub loodetavasti varsti ning seda juba Singlikate eestvedamisel.
Porter tänab kõiki osalejaid.

Kochi Aidad
Pidulik hetk

Spordiklubi Porter Racing

© 2002 – 2024

annan.teada@porterracing.ee

a/a EE182200221022202445

Spordiklubi Porter Racing

© 2002 – 2024

annan.teada@porterracing.ee

a/a EE182200221022202445