Rait U19 koondisega Waarschootis

Päev pärast suurt naljapäeva lükkas Rait esimese klubi Porter Racing noorratturina ja Eesti juuniorite rattakoondise liikmena, ratta joonele välismaisel maantesõidul Oost-Vlaanderen’is, Waarschoot’is. Kirjapildis võib tekkida Waarschooti kohanimest tõlkeseos suunas “möödapanemine”, aga mööda Eesti noortekoondis sellel Belgias toimunud sõidul kindlasti ei pannud. Ida-Flandria väikelinna rattasõit ei ole muidugi teab mis hõlpsalt üles võetava digitaalse jalajäljega. Kohalik jalgrattakalendrit kuvav site cycling.vlaanderen suutis siiski viidata mingile infole. Sealt saime targemaks – sõidu pikkuseks on 81,25km ja korraldaja on Luc Timbreu, keda võib tülitada telefonitsi peale kuut õhtul. 🙂 Ei mingit www, FB ega insta viidet. Rääkimata viitest tulemustele.

Grupis

Siiski paljast kalendris toodud sõidu kirjeldus “JUNIORES – OPEN OMLOOP” piisavalt palju, et Google sai jälile ka lõpuprotokollile, mis oli põhjalikult peidetud,üllatus-üllatus, sama veebilehe sügavustesse. Tulemused – kohalikus keeles antakse seda edasi nii kauni sõnaga nagu Wedstrijduitslag, just-just, proovi seda kolm korda järjest kiiresti öelda!

Paremkurv

Norrakast võitja Ludvig Fischer Aasheim ületas lõpujoone ajaga 1:57´00″ (AVG 40,73km/h). Rahvuskaaslane Fredrik Finnesand kaotas talle 10 sekundiga ja 38 sekundilise kaotusega oli kolmandal kohal juba Eesti poiss Artjom Mirzojev CFC Spordiklubist.

Omade ja naabritega

Veel kolm norrakat ja üks hollandlane hiljem lõpetas 2:45 hiljem grupis Rait Ärm. Igati korralik sõit! Õnnitlused Raidile!

Tulemused

Tõenäoliselt ei olnud kohalik publik just kõige õnnelikum, kuna esimesed Belgia lipu all sõitjad vurasid üle joone kohtadel 9-12.

Taamal parkimiskeeld – ilmselt siin grupis keegi väga ei pargi

Eestlastest olid stardis ja lõpetasid peagrupis veel Toomas Vool (Viljandi Rattaklubi), Anton Litvintsev (CFC Spordiklubi), Erki Laanemäe (Viljandi Rattaklubi). DNF-i said Markus Pajur (Kalevi Jalgrattakool) ja Henri Treimuth (Viljandi Rattaklubi).

Eesootaval nädalavahetusel hoiame Eesti koondise juunioritele pöialt igale rattasõbrale teada tuntud kevadklassikul Paris-Roubaix.

Fotod: andybollecyclingsite.be

 

Spordiklubi Porter Racing

© 2002 – 2024

annan.teada@porterracing.ee

a/a EE182200221022202445

Spordiklubi Porter Racing

© 2002 – 2024

annan.teada@porterracing.ee

a/a EE182200221022202445