Üks imelik juuli nädalavahetus

Möödunud nädalavahetus oli klubile kindlasti selle suve toimekaim. Narvas XCO karikaetapil võitlesid Johann ja Rando keerulisel rajal, mis vihmaga vinti veelgi peale keeras. Vastupidiselt paljudele pääsesid poisid vigastusteta ja tulemuseks Rando oma vanuseklassis 2. ja Johann 3. koht.

Rando ja Johann Äkkeküla XCO-l

Samal ajal Eesti läänepoolses otsas heitlesid 8 meest-naist Eesti valdade suvemängudel Pullapääl maastikurattasõidus. Noored tegid ka siin tubli töö, Silvia pani lõpuga ilusti kaasvõistlejale särgi püksi, Henryle tubli 3 koht. Kristiina heitles end teisele poodiumi astmele. Kiidame ka klubi vana sõpra Harry Sügist, kes Saku vallale väärtuslikud 2. koha punktid tõi. Kahjuks, pidi Rait katkestama tehniliste probleemidega ja sinna arvatavasti jäid ka üldarvestuse võidupunktid Rae valla järel. Kõige suurem kiidulaul Sirlile, kes pika vaheaja järel ratta selga istus ja olulised punktid rajal ära vormistas. Kiidame ka Rauli ja Andret valla au eest heitlemise eest! Kokkuvõttes siis maastikurattasõidu arvestuses Saku vallale teine koht!

Korralik tulemus valdade suvemängudelt!

Ja see pole veel kõik. Valdav osa klubi liikmetest olid end juba varakult kirja pannud Tour de Rõuge mitmepäevasõidule ja jätsid enda nädalavahetuse energiast suurema osa kuppelmaastiku radadele. Reedesel proloogil krutiti jalg soojaks ca 16km korraliku XCO sugemetaga rajal (sh. ansomäe donwhill). Laupäev Läti vahepõigetega ja pühapäev Haanja karnituuriga andsid kokku kenakese hulga emotsioone ja elamust. Tore oli ka õhtul saunapingil klubivaimu värskendada. Ööbikuoru kenal muruvaibal said autasustatud päris mitmed klubi liikmed. Kõige eredamalt jäid muidugi värviküllasuse ja särava energiaga silma Porter Roosa naiskond, kellel oli võimalus astuda ajaloos esimest korda üldse naiste tiimide arvestuse kolmanda poodiumiastme peale. Varem polegi kolme tiimi finišini jõudnud. Hübriidmeeskond Liisi ja Kadri Kanguriga purjetas samas arvestuses teisele kohale. Segapaaride arvestuses avastasid end teiselt poodiumi astmelt Rene ja Mariann. Ka meespaarides on tulemuse ette näidata – kolmas poodiumiaste Tarmo ja Ermo jalgade alla.

Tour de Rõuge invasioon

Ei olnud vaikne nädalavahetus. 26 klubi liiget rattaradadel!

Fotod: Äkke spordiklubi; erakogu

Spordiklubi Porter Racing

© 2002 – 2024

annan.teada@porterracing.ee

a/a EE182200221022202445

Spordiklubi Porter Racing

© 2002 – 2024

annan.teada@porterracing.ee

a/a EE182200221022202445